Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyNadupaný říjen u Huawei: levnější jsou bluetooth sluchátka i chytré telefony

Nadupaný říjen u Huawei: levnější jsou bluetooth sluchátka i chytré telefony

V září Huawei na svém e-shopu připravil nabídku pro sportovce a slíbil, že další tematické kampaně budou následovat. Dnes společnost představila novou akci, v rámci které u vybraných produktů snižuje cenu až o 23 procent. Sleva potrvá do neděle 20. října.

Redukce cen se týká například bluetooth sluchátek Freebuds Lite, které zlevňují z 2 599 Kč na 1 999 Kč, nebo sportovních sluchátek FreeLace. Ta lze nyní pořídit za 1 499 Kč namísto 1 999 Kč.

V nabídce najdete i set dvou bluetooth reproduktorů Mini Speaker Stereo, nebo smartphone Huawei P20 a tablet MediaPad M5. Veškeré slevy najdete na webu https://shop.huawei.com/cz/event_umeni.html.

Tím však slevy u Huaweie nekončí. Pokud sníte o novém telefonu, možná vás potěší akce, v rámci které každý týden od úterý do čtvrtka můžete pořídit vybraný smartphone za zvýhodněnou cenu. Akce startuje v 19:00 a trvá až do 1:00 ranní.

V úterý 15. října koupíte Huawei P30 za 14 999 Kč, ve středu 16. října na vás čeká nova 3i za 5 499 Kč a čtvrtek 17. 10. října bude patřit telefonu P smart Z za 5 999 Kč. Tento týden pro uživatele Huawei navíc připravil i slevy na vybrané příslušenství ve výši 50%. Více informací o této kampani najdete zde: https://shop.huawei.com/cz/nabidka_snu.html.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře