Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyNadstavba Facebook Home u uživatelů zatím propadá

Nadstavba Facebook Home u uživatelů zatím propadá

Internetová společnost Facebook včera zpřístupnila ke stažení slibované uživatelské rozhraní Home pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Na seznamu kompatibilních zařízení se nachází Samsung Galaxy Note II, Galaxy S III, Galaxy S4, HTC One, One X a One X+. Facebook Home si můžete stáhnout zdarma.

Nadstavbu Home, jejíž účelem je povýšit zážitek z Facebooku na vyšší úroveň, uživatelé nehodnotí příliš kladně. 3 449 lidí jí zatím dalo průměrnou známku 2,4 z 5 možných hvězdiček. I přesto si ale myslíme, že určitě stojí za vyzkoušení.

Pokud jste na největší sociální síti dneška jako doma a vlastníte některý z výše vyjmenovaných smartphonů, neváhejte. Stahování z Google Play je povoleno zatím pouze uživatelům ze Spojených států.

Finální verzi Facebook Home si ale můžete stáhnout z tohoto odkazu.

Modifikovanou verzi, kterou si můžete nainstalovat na téměř jakýkoliv smartphone s Androidem 4.0 a novějším, pak najdete zde: Facebook aplikace (katana), Messenger (orca) a Home launcher.

 Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře