Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyNádherná logická hra Monument Valley dorazila na Windows Phone

Nádherná logická hra Monument Valley dorazila na Windows Phone

Ještě jsem nehráli čarokrásnou logickou hru Monument Valley? Může za to skutečnost, že v kapse nosíte zařízení s WP? Nyní to můžete napravit! 

Pokud jste o této hře ještě neslyšeli, dovolte malé představení. Monument Valley je logická hra, v níž budete řešit nezvyklé hádanky a zádrhely. Všechny totiž vycházejí z optických klamů, které znáte z obrazů M.C. Eschera. Konkrétně jde o to, dovést princeznu Idu k jejímu cíli, což obnáší hledání stávajících cest, či vytváření docela nových. To se ale velmi špatně vysvětluje, neboť Monument Valley je naprosto originální a navíc docela jiná, než jste u her doposud viděli. Ne nadarmo dostala Monument Valley hned několik ocenění za nápad a umělecké provedení.

Recenzi hry Monument Valley si můžete přečíst ZDE.

Monument Valley je dostupná pro zařízení s Androidem, iOS a čerstvě také pro Windows Phone. Na Google Play, App Storu a Windows Phone Storu si ji můžete koupit za 3,99 $.

Monument-Valley-Forgotten-Shores (5)

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře