Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNabušený LG Optimus G2 prý přijde již v říjnu 2013

Nabušený LG Optimus G2 prý přijde již v říjnu 2013

Won Kim, zástupce společnosti LG, se nechal slyšet, že firma pracuje na nástupci top modelu Optimus G. K jeho představí by mohlo dojít během srpna či září, kdy se koná veletrh IFA. Prodej by pak mohl odstartovat v průběhu října, s dostatečnou rezervou před vánočními svátky. Podle LG nová vlajková loď nabídne ?něco jiného a unikátního?.

Telefon bude v každém případě vybavený pětipalcovým displejem s Full HD rozlišením 1920 × 1080 pixelů a výkonným, snad osmijádrovým, procesorem.

To je jasným důkazem toho, že půjde o přímou konkurenci k Xperii Z, Galaxy S4, HTC One a dalším modelů, které se do té doby objeví v obchodech.

LG se v posledních měsících docela daří, za což mohou docela povedené smartphony z tzv. řady L a referenční ?google phone? Nexus 4. Černého Petra momentálně drží HTC, které se na trhu s chytrými telefony stále propadá.

Pomoci zvrátit nepříznivý trend mu měl pomoci top model One, jenže potíže s výrobou způsobily, že firma zanamenala za poslední tři měsíce pokles zisku o hrozivých 98 procent.

Optimus

Zdroj: Engadget

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře