Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyNa web unikl instalační soubor nové betaverze klávesnice SwiftKey 3

Na web unikl instalační soubor nové betaverze klávesnice SwiftKey 3 [stahujte]

Na Android bude v příštích týdnech dostupná již třetí generace populární alternativní klávesnice SwiftKey. Ale ještě před tím, než se tak stane, musí aplikace projít náročným testování. V noci na dnešek byla vybraným testerům zpřístupněna ke stažení její třetí betaverze (sestavení 3.0.0.190 ). Normálně bychom měli smůlu, naštěstí ale na internet unikl odkaz ke stažení.

Přejděme rovnou k změnám a vylepšením, kterých je několik. Vývojáři avizují vylepšené uživatelské rozhraní (UI) ? větší mezerník, klávesa 123 se nyní nachází v levém spodním rohu, lepší interpunkci a funkci Smart Space, a svižnější běh (druhá beta na některých zařízeních zamrzala a lagovala). Doplněna pak byla údajně i chybějící desetinná čárka při přepnutí na numerický blog.

Přestože je testování oficiálně přístupné pouze VIP členům, serveru Phandroid se podařilo z hlubin Twitteru vyšťouráť odkaz na stažení instlačních APK souborů.

Stáhněte si třetí betu klávesnice SwiftKey 3 pro smartphony a tablety.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře