Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyNa trh přicházejí telefony CAT. Jeden nabídne Android, druhý hardwarovou klávesnici

Na trh přicházejí telefony CAT. Jeden nabídne Android, druhý hardwarovou klávesnici

Společnost CAT (Caterpillar) dnes na českém trhu začala nabízet své nové telefony. Modely CAT B10 a CAT B25 vynikají vysokou odolností a jsou určeny především lidem, kteří pro svou práci i koníčky potřebují telefon, který obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Vysoká odolnost je u obou telefonů certifikována standardem IP 67. Díky tomu by telefony měly bez problémů fungovat ve velmi prašném prostředí i všude tam, kde hrozí pád nebo ?utopení?.

Robustní model CAT B10 je plnohodnotný smartphone s operačním systémem Android. Splňuje podmínky odolnosti vůči vodě, prachu, těžkým nárazům a mrazu. Displej o velikosti 3,2 palce s rozlišením 480 × 320 pixelů je pro lepší ochranu proti poškrábání vybaven bezpečnostním sklem Asahi Strengthened Glass. Telefon pohání 800MHz procesor Qualcomm napájený baterií s kapacitou 2000 mAh. B10 navíc podporuje technologii Dual SIM pro uživatele s více telefonními čísly.

Telefon CAT B25 je určen náročným uživatelům, kteří preferují standardní ovládání tlačítky. V tomto případě navíc potěší hardwarová klávesnice.  Přítomen je také sloty pro dvě SIM karty.

Součástí balení obou telefonů je praktické příslušenství v podobě karabiny k přichycení telefonu, magnetického kompasu, šroubováku pro snadnou výměnu baterie a SIM karty a handsfree sady se sluchátky.

Oba modely jsou do konce října exkluzivně v prodeji v obchodní síti DATART. Cena CAT B25 je 2 990 korun a smartphone CAT B10 je v prodeji za 8 990 korun. Od listopadu budou oba telefony k dostání také u dalších prodejců spotřební elektroniky (například ElectroWorld nebo Alza.cz).

CAT B10
CAT B10
CAT B25
CAT B25
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře