Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyNa Tchajwanu se začal prodávat nejvíc nepotřebný Samsung všech dob: Galaxy S...

Na Tchajwanu se začal prodávat nejvíc nepotřebný Samsung všech dob: Galaxy S II Plus

Po dvou letech od uvedení původního modelu Galaxy S II se jeho vylepšená ?plusková? verze začala prodávat na Tchajwanu. Změn k lepšímu je poskrovnu a uživatelé jsou zcela po právu zklamaní. K novinkám patří pouze podpora satelitní navigace Glonass a technologie NFC.

Výbava zahrnuje stále displej o úhlopříčce 4,3 palce s rozlišením 480 × 800 obrazových bodů (217 ppi). Fotoaparát má původní rozlišení 8 megapixelů. Vestavěnou paměť s kapacitou 8 GB je možné zvětšit o dalších 64 GB pomocí paměťových karet. Procesor je dvoujádrový s taktem 1,5 GHz, protože byla ale použita čipová sada od Broadcomu, lze předpokládat, že nabídne nižší výkon než původní tovární Exynos, a paměť RAM má kapacitu 1 GB.

Baterie s kapacitou 1 650 mAh zůstala zachována. Operačním systémem je Android 4.1.2 Jelly Bean s novou verzí grafické nadstavby TouchWiz a podporou funkcí Pop Up Play a Smart Stay.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře