Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyNa Stream v mobilu se můžete dívat i bez internetu. Kdykoliv a...

Na Stream v mobilu se můžete dívat i bez internetu. Kdykoliv a kdekoliv

Pořady internetové televize Stream.cz si ode dneška pustíte i mimo dosah internetu. Nově si je lidé mohou stáhnout přímo do svých mobilních telefonů s operačním systémem Windows Phone a pustit si je offline i v místě s omezeným internetovým připojením. Pořady se ukládají buď do paměti telefonu, nebo na externí datovou kartu.

V aplikaci si lidé nastaví, kolik maximálně paměti svých přístrojů chtějí pořadům „obětovat“, předvolí si oblíbené seriály, které chtějí stahovat automaticky, a definují kvalitu stahovaného obsahu. Jakmile je pak nový díl jejich oblíbeného pořadu v nabídce, uloží se zároveň do telefonu. Divák si pak automaticky stažený díl může pustit kdekoliv i tam, kde nebude připojen k internetu. Třeba v metru po cestě do práce nebo o víkendu na chatě. V případě, že uživatel na svém zařízení naplní vyhrazenou kapacitu paměti, stačí ji promazat a může stahovat dál.

Aktualizace obsahující možnost stahování pořadů do offline modu bude brzy dostupná také pro platformy iOS a Android. Vývojáři se rozhodli vyvinout nejprve aplikaci pro zařízení s operačním systémem Windows Phone, kvůli nižšímu počtu dostupných zařízení s tímto systémem, což usnadňuje možnosti testování nové aplikace.

[appbox windowsphone 9wzdncrdn1b3]

1  3

24 5

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře