Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNa otce fotomobilů Damiana Dinninga fotoaparát v HTC One žádný dojem neudělal

Na otce fotomobilů Damiana Dinninga fotoaparát v HTC One žádný dojem neudělal

Damian Dinning, který dříve působil ve společnosti Nokia, se vyjádřil ke schopnostem fotoaparátu, kterým disponuje mobilní telefon HTC One. Na jeho adresu posměšně na Twitteru uvedl: Zmeškal jsem něco? Myslel jsem, že HTC představilo revoluční fotoaparát, přečetl jsem celou tiskovou zprávu, ale nenašel jsem tam o něm ani zmínku.

Dinning se podílel v Nokii na vývoji technologie PureView a mobilních telefonů Nokia N8, Nokia 808 a Lumia 920. V oboru fotografie ho provází vzhledem k jeho erudici přezdívka ?foto guru?.

Na adresu fotoaparátu v novém One dále uvedl, že ačkoli využívá snímač o stejné velikosti jako Lumia 920, tak optická stabilizace obrazu něj ve skutečnosti funguje pouze do 1/1.75, namísto 1/3 v Lumii. V Nokii s Windows Phone je prý proto účinnější.

Na Dinninga kamera v HTC One žádný dojem neudělala. A co na vás? Už jste viděli nějaká videa a fotografie? Jak se vám jejich kvalita zamlouvala?

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře