Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNa kopec se hrou Snowboard Party se můžete vydat, ať už hrajete...

Na kopec se hrou Snowboard Party se můžete vydat, ať už hrajete na Androidu, iOS či WP

Na Google Play, App Store i Windows Phone Store se s několikadenními rozestupy objevila sportovní hra Snowboard Party. Jak už sám název hry napovídá, nechá vás vyřádit na prkně. Pakliže jste milovníkem zimních radovánek, rozhodně by vám neměla utéct! 

Vedle ohromujícího grafického zpracování se Snowboard Party vyznačuje poměrně slušným ovládáním. Pro triky ve vzduchu je jiné „tlačítko“ nežli pro triky na zábradlí a podobně. Každé tlačítko je přitom přehledně označené, takže jakmile se vám do paměti vryje jejich rozložení, budete se na svahu cítit jako bozi. A pokud ani to nepomůže, ještě je tu možnost, přeházet si tlačítka přesně podle sebe, nebo ke svému zařízení připojit gamepad.

Co se týče samotné herní náplně, jakmile se na prkně trošku lépe udržíte, můžete se pustit do několika singleplayerových módů, nebo rovnou do multiplayeru. V něm samozřejmě budete čelit nejen svým kamarádům, ale také všem ostatním soupeřům, kteří své výkony zapisují do žebříčku nejlepších hráčů.

Sportovní hra Snowboard Party je k dispozici pro majitelé Androidů ve verzi 3.0 a vyšší a dále pro iOS 6.0 a vyšší, Windows Phone a Windows Phone 8.1. Cena hry činí 1,99 dolarů.

[appbox googleplay com.ratrodstudio.snowparty]

[appbox appstore 922316241]

[appbox windowsphone 240d9336-f53a-4861-b460-72d386c0f2a8]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře