Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyNa iPadu si nyní můžete zahrát působivou akční stealth hru City Run...

Na iPadu si nyní můžete zahrát působivou akční stealth hru City Run London

Máte rádi stealth hry a netradiční herní zážitky, které vás zcela pohltí příběhem a neotřelou atmosférou? Tak zbystřete zraky, jedna takovou hru si nyní můžete zahrát na svých iPadech. Jmenuje se City Run London.

City Run London vás zavede do Londýna roku 1545. Ve hře vystupujete jakožto agentka v utajení jménem Willa (známá také jako Moth), která je na blíže nespecifikované misi. Během svého putování navštíví několik známých londýnských míst, kde bude muset provést infiltraci, vyřešit puzzly a potom odtud zase rychle utéci.

City Run London je vedle plynulé hratelnosti zajímavá také grafickým stylizovaným grafickým zpracováním, ručně malovanými videi a plným namluvením dialogů. Zkrátka a dobře „velkohra“ jak má být.

A teď to nejlepší. City Run London vás i přes nesporné kvality vyjde pouze na 0,99 €, tedy cca na 27 korun. Pokud o hru máte zájem, vydejte se do Apple App Storu. A Nebo si počkejte, až příští rok vyjde pro konzole Xbox One, PlayStation 4 nebo PC.

[appbox appstore 1056668779]

cityrun3

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře