Na iPadu si nyní můžete zahrát působivou akční stealth hru City Run London


Na iPadu si nyní můžete zahrát působivou akční stealth hru City Run London

Máte rádi stealth hry a netradiční herní zážitky, které vás zcela pohltí příběhem a neotřelou atmosférou? Tak zbystřete zraky, jedna takovou hru si nyní můžete zahrát na svých iPadech. Jmenuje se City Run London.

City Run London vás zavede do Londýna roku 1545. Ve hře vystupujete jakožto agentka v utajení jménem Willa (známá také jako Moth), která je na blíže nespecifikované misi. Během svého putování navštíví několik známých londýnských míst, kde bude muset provést infiltraci, vyřešit puzzly a potom odtud zase rychle utéci.

City Run London je vedle plynulé hratelnosti zajímavá také grafickým stylizovaným grafickým zpracováním, ručně malovanými videi a plným namluvením dialogů. Zkrátka a dobře „velkohra“ jak má být.

A teď to nejlepší. City Run London vás i přes nesporné kvality vyjde pouze na 0,99 €, tedy cca na 27 korun. Pokud o hru máte zájem, vydejte se do Apple App Storu. A Nebo si počkejte, až příští rok vyjde pro konzole Xbox One, PlayStation 4 nebo PC.

‎Mission 1545
‎Mission 1545
Vývojář: City Quests
Cena: Zdarma

cityrun3

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.