Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyNa internetu kolují fotografie plácačky Samsung Galaxy Note III

Na internetu kolují fotografie plácačky Samsung Galaxy Note III

Obliba přerostlých smartphonů, které se pomalu nevejdou do kapsy, roste. Samsung nenechává nic náhodě a připravuje třetí generaci křížence Galaxy Note. Fotografie jednoho z předsériových vzorků chystaného obra se dokonce už dostaly do rukou redaktorům serveru SamMobile.

Přední stranu prototypu zabírá velký displej s jemným rozlišením (nejspíše Full HD 1920 × 1080 pixelů). Velmi tenký rámeček okolo displeje pak naznačuje, že se nejspíše nejedná o předfinální vzorek Galaxy Mega 6.3.

Samsung Galaxy Note III poběží pod operačním systémem Android Jelly Bean.

Přístroj má nabídnout obří displej s úhlopříčkou 5,9 palce a integrovaný fotoaparát s rozlišením třináct megapixelů, automatickým ostřením a přisvětlovací diodou.

Chybět by neměla ani podpora S-Pen. Galaxy Note III se má prodávat ve dvou verzích. Ty se od sebe mají lišit použitým čipsetem (Snapdragon 800/Exynos 5 Octa).

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/GalaxyNoteIII/“/]

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře