Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNa druhém setkání s fanoušky značka Honor ukázala novinku Honor 20 Lite

Na druhém setkání s fanoušky značka Honor ukázala novinku Honor 20 Lite

Honor navázal na první úspěšné setkání s fanoušky a po dvou měsících připravil pokračování. Tentokrát se fanoušci spolu s novináři sešli v kavárně IF Café International Prague Pastry Academy, kde zástupci značky mimo jiné oznámili také brzkou dostupnost svého nového modelu Honor 20 Lite.

Místem pro druhé setkání se stala IPPA Mezinárodní pražská cukrářská akademie v Rosetta Palace v Jugmannově ulici v samém srdci Prahy. Volba na sídlo mezinárodní cukrářské akademie nepadla náhodou. Tématem druhého pokračování setkání s fanoušky byla totiž food fotografie. Fotograf Michal Kostka přítomné provedl základy fotografie s mobilním telefonem, vysvětlil správná nastavení fotoaparátu pro food snímek a za sekundace influencerky Nikoly Trojanové si každý z fanoušků mohl food fotografii vyzkoušet v praxi, a to dokonce na svých vlastních výtvorech.

Druhé setkání fanoušků značky Honor bylo také příležitostí vyzkoušet si nová bezdrátová sluchátka Honor FlyPods Lite, která jsou dostupná od začátku dubna letošního roku v bílém a černém barevném provedení společně s přenosným nabíjecím pouzdrem. Sluchátka lze pořídit za 2499 Kč.

Velký zájem vzbudilo oznámení o uvedení stylového telefonu Honor 20 Lite s trojitou kamerou, který lze považovat za předzvěst nové vlajkové lodi značky. Smartphone by se měl na trhu v České republice objevit v průběhu měsíce května, přesto si ho mohli přítomní na místě už prohlédnout. Na všechny specifikace, který s sebou model přinese, si ale musíme ještě malou chvíli počkat.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře