Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyNa český trh navíc přichází červená verze vrcholného telefonu HTC One

Na český trh navíc přichází červená verze vrcholného telefonu HTC One

Společnost HTC dnes potvrdila, že na českém trhu spustí prodej exkluzivní červené varianty svého špičkového modelu HTC One. V průběhu července bude k dostání ve značkové prodejně HTC v Praze v ulici Na Poříčí a u vybraných prodejců za doporučenou cenu 16999 korun. Na českém trhu je pro HTC One už také k dispozici aktualizace softwaru na nejnovější Android 4.2.2 Jelly Bean s nadstavbou HTC Sense 5.

Aktualizace na nový Android přinesla výraznou přizpůsobitelnost uživatelské nadstavby Sense.

Umožňuje snadné přeskupování widgetů nebo nové nastavení tlačítka Domů. Upravena byla také notifikační lišta, která nabízí dvanáct rychlých zástupců pro nastavení telefonu.

BlinkFeed, jednoduchý live stream přímo na domovské obrazovce, nově integruje i populární foto a video sociální sítě Instagram.

Rozsáhlá aktualizace dále dodala pokročilejší funkce, jako je zamknutí expozice a zaostření fotoaparátu, schopnost hladce přeskakovat skladby s HTC Music Channel nebo zobrazit procentuální stav baterie v liště.

reddd

Zdroj: TZ HTC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře