Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNa český trh míří odolný a rychlý SSD SanDisk Extreme PRO Portable

Na český trh míří odolný a rychlý SSD SanDisk Extreme PRO Portable

Přenosný externí SSD nabízí vysoké přenosové rychlosti a zaujme i odolným pouzdrem, které pomůže ochránit digitální obsah všude na cestách. Disk je k dostání v kapacitě až 2 TB. K dispozici je připojení USB konektory typu C nebo A.

Extreme PRO Portable od společnosti SanDisk využívá technologii NVMe, což vede k vysokým přenosovým rychlostem až 1 050 MB/s, a plně spoléhá na rozhraní USB 3.1 druhé generace. Takže je možné upravovat soubory přímo na externím disku.

Odolná konstrukce s tělem z hliníku chrání kopmonenty SSD a odvádí teplo. Plášť z pevného silikonového kaučuku navíc zvyšuje nárazuvzdornost a krytí IP55 se postará o odolnost vůči vodě a prachu. Malé a lehké provedení disku znamená, že mít svůj obsah u sebe při cestách po městě nebo do zahraničí nemůže být jednodušší. SSD spolupracuje s počítači Windows a macOS hned po vybalení a lze ho připojit pomocí konektorů USB typu C a A3.

Cena a dostupnost:

SSD SanDisk Extreme PRO Portable je dodáván ve třech kapacitách. U kapacity 500 GB ceny začínají na 4 130 Kč včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře