Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNa českém trhu se zabydlují nové chytré telefony Alcatel POP

Na českém trhu se zabydlují nové chytré telefony Alcatel POP

Alcatel uvádí na český a slovenský trh smartphony řady POP, které nabízejí za rozumnou cenu dobrý výkon a nápaditý design. Modely POP C1, POP C3, POP C5 a POP C7 se od sebe liší především velikostí displeje – od 3,5 do 5 palců. Společným jmenovatelem je pak operační systém Android 4.2 a schopnost pracovat se dvěma SIM kartami najednou.

POP C1 se v Česku a na Slovensku začne prodávat v březnu za 1990 Kč; POP C3 se do prodeje dostane koncem února za 2490 Kč; POP C5 je již dostupný za 2990 Kč a největší model POP C7 dorazí na trh koncem února za cenu 3990 Kč.

Nové androidové smartphony přinášejí snadné ovládání a veselý stylový design. Pestrá paleta nových modelů dává na výběr mezi různými velikostmi displeje, barevnými variacemi, příslušenstvím a technickými parametry.

Všechny čtyři telefony nabízejí podporu dvou SIM karet. Pomocí intuitivního rozhraní si můžete jedním dotykem zvolit, se kterou SIM kartou chcete uskutečnit hovor, posílat SMS nebo se připojovat k mobilnímu internetu.

Smartphony samozřejmě bez problémů fungují, i když je vložena pouze jedna SIM karta.

alcattel

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/popalcatelsmart/“/]

Zdroj: TZ Alcatel

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře