Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyNa českém trhu se již brzy začne prodávat Omnia M s Windows...

Na českém trhu se již brzy začne prodávat Omnia M s Windows Phone 7.5

Poohlížíte-li se po levnějším smartphonu s operačním systémem Windows Phone 7, možná vás zaujme novinka od Samsungu, model Omnia M. Uživatel si přijde na své a za relativně málo peněz dostane hodně muziky.

Mobilní telefon nabízí čtyřpalcový displej s WVGA rozlišením 800 × 480 obrazových bodů, který je vyráběný technologií Super AMOLED.

Operačním systémem jsou Windows Phone 7.5, jejichž poznávacím znakem jsou takzvané Živé Dlaždice (Live Tiles), které uživatele informují o všem podstatném.

Uživatel si může vybrat buď verzi s 4GB paměti, nebo 8GB interní paměti. Fotografie lze pořizovat v maximálním rozlišení pět megapixelů. Video pak můžete natáče v HD kvalitě (720p).

Pod skořápkou se také nachází 1500mAh baterie a 384 MB operační paměti. Omnia M se u nás bude prodávat od druhé poloviny tohoto měsíce za doporučenou cenu 6999 korun.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře