Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyMy chceme také Android 4.4 KitKat: naštvaní majitelé Galaxy Nexusu píší v...

My chceme také Android 4.4 KitKat: naštvaní majitelé Galaxy Nexusu píší v petici vedení Google

Nová petice bojuje za update pro stále ještě dobře vybavený smartphone Galaxy Nexus. Google majitelům tohoto telefonu minulý týden vzkázal, že mu již skončila oficiální osmnáctiměsíční podpora, a samotná aktualizace na verzi 4.3 proto byla závěrečnou tečkou. Ne všichni se s tím ale chtějí smířit.

Jeden z majitelů Galaxy Nexusu se rozhodl bojovat za aktualizaci pro svůj telefon prostřednictvím petice, pod kterou se podepsalo 13 024 lidí a která dohromady sesbírala 3495 komentářů, které předkládají argumenty, proč by Galaxy Nexus měl update přeci jenom dostat.

Max Duckwitz všech 512 stránek s podpisy a příspěvky vytiskl, zabalil (celý balíček má hmotnost 1,3 kilogramu) a poslal vedení Google v Mountain View. Sundar Pichai, šéf platforem Android a Chrome, by měl zásilku s překvapením obdržet za několik dní.

Otázkou však je, kolik vůbec by se muselo pod peticí objevit podpisů, aby ji vedení Google vzalo na vědomí. Něco mi říká, že 13 024 je hodně málo a nikdo se tím tak příliš nebude zabývat.

664c6b-1383581215

75326a-1383581082

Zdroj: Change

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře