Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyMWC 2013: Asus představil PadFone Infinity ? Prémiový telefon v tabletu

MWC 2013: Asus představil PadFone Infinity ? Prémiový telefon v tabletu

Asus představil PadFone Infinity, smartphone s podporou sítí LTE, který zaujme jednolitým hliníkovým tělem, pětipalcovým Full HD displejem a tloušťkou 6,3 milimetrů. Telefon se dá navíc po vložení do dokovací stanice přeměnit na tablet s 10,1? Full HD displejem.

PadFone Infinity je vybaven operačním systémem Android 4.2 a čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 600. Spuštěné aplikace v telefonu se po vložení do tabletu automaticky přizpůsobí větší obrazovce.

Tělo telefonu je vyrobeno z hliníku používaného v kosmickém průmyslu. Pětipalcový displej disponuje rozlišením 1920 × 1080 bodů s jemností 441 pixelů na palec, takže text vypadá jako na papíře.

Úložiště o kapacitě 64GB doplňuje LTE modem a 13megapixelový fotoaparát s clonou f/2.0 a pětisegmentovými čočkami, který dokáže pořizovat detailní fotky. PadFone Infinity obsahuje také MyDP port, který umožňuje přenášet 1080p video prostřednictvím microUSB portu.

Smartphone vydrží bez nabíjení až 19 hodin hovoru v 3G síti a až 40 hodin při zapojení do dokovací stanice PadFone Infinity Station. Ta disponuje baterií, která dokáže plně dobít telefon až třikrát.

Asus PadFone Infinity bude během dubna v prodeji na Tchajwanu a v průběhu druhého čtvrtletí roku 2013 také v dalších vybraných zemích. Cena 64GB verze včetně dokovací stanice je 999 euro.

Přesné ceny a parametry se mohou na jednotlivých trzích lišit. Dostupnost a cena v České republice budou upřesněny v blízké budoucnosti.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/PadFone Infinity/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře