Středa, 12 června, 2024
DomůNovinkyMůže smartphone skutečně zprostředkovat orgasmus?

Může smartphone skutečně zprostředkovat orgasmus?

Značka Durex dnes oznámila, že obohatila své portfolio o digitální technologii a že záhy uvede na trh nový produkt, který by podle jejího tvrzení mohl způsobit zásadní převrat v našem sexuálním životě.

Na projektu světová jednička v oblasti sexuální pohody spolupracovala s podnikatelkou Susie Leeovou, ředitelkou Siren Mobile. „Pracovat s Durexlabs bylo něco naprosto senzačního. Díky všeobecnému rozšíření mobilních telefonů, sociálních médií a seznamovacích aplikací se ukázalo, že technologie dokáže nesmírně úspěšně dávat lidi dohromady a udržovat pevné vztahy. S Durexlabs jsme udělali další klíčový technologický krok k tomu, abychom umocnili propojení mezi lidmi v ložnici a vylepšili jim sexuální život,“ uvedla Leeová.

Durex nyní hledá po celém světě dobrovolníky, kteří jako první budou moct jeho přísně utajovaný produkt vyzkoušet.

Na stránkách www.durex.com/durexlabs se může zaregistrovat kdokoli, kdo má zájem o odběr novinek od Durexlabs, a na omezenou dobu se bude moci zdarma sám přesvědčit, oč jde.

Co myslíte, že v laboratořích Durexu chystají? Nestyďte se dát vědět v komentářích.  

durexZdroj: Durex TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře