Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyMugen Power začne prodávat bestiální 6400mAh baterii pro plácačku Samsung Galaxy Note...

Mugen Power začne prodávat bestiální 6400mAh baterii pro plácačku Samsung Galaxy Note II

Chytré telefony přicházejí se stále rychlejšími, vícejádrovými, procesory, větší pamětí a rozměrnými obrazovkami. Přitom právě výdrž je jejich největším problémem. Při využívání funkcí, které nabízejí, se častokrát jen obtížně dostanete na víc než jeden den zátěže. Uživatelé se proto častokrát musí uskrovnit, to se ovšem negativně projevuje na uživatelském komfortu.

Nejvíce jsou nedostatečnou kapacitou baterie biti majitelé zařízení s pěti a více palcovými displeji, kam spadá i kříženec tabletu a smartphonu Samsung Galaxy Note II. Ten je v základu vybaven akumulátorem o kapacitě 3100 mAh, který jej v závislosti na tom, jak moc ho používáte, vydrží pohánět po dobu jednoho až dvou dnů.

Pokud nemáte možnost své zařízení každý den dobíjet, pak jistě oceníte alternativní baterii od společnosti Mugen Power, která má famózní kapacitu 6400 mAh a měla by používání Note II minimálně o jeden další den prodloužit.

Distribuce nové baterie začne 21. prosince. Doporučená koncová cena je stanovena na 99 dolarů.

Mugen

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře