Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyMr Bean má svojí hru, budete se v ní prohánět okolo světa

Mr Bean má svojí hru, budete se v ní prohánět okolo světa

Patříte mezi fanoušky populárního britského komika Mr Beana? Tak to by vám určitě neměla uniknout jeho nová hra s názvem Mr Bean – Around the World. 

Mr Bean – Around the World je pohledem z boku viděná arkádová hra, ve které se s Mistrem Beanem snažíte utíkat před rozlobenou dámou, paní Wicketovou. Přitom sbíráte fazole a další bonusy a snažíte se být natolik precizní, abyste se v bezpečí dostali k letadlu do další destinace.

Ve hře je k dispozici hromada lokací včetně levelů v Indii, USA, Kanadě nebo Austrálii. Každý z těchto levelů je přitom jiný a nabízí i trošku jiné nástrahy.

Vedle příběhového režimu si ve hře můžete navolit i tzv. endless runner mód, který prověří, jak dlouho před rozlobenou paní Wicketovou dokážete utíkat.

Mr Bean – Around the World je k dispozici pro platformu Android i OS. Z Google Play Storu a Apple App Storu si ji můžete stáhnout přibližně za stovku.

[appbox googleplay com.mrbean.around]

[appbox appstore 1020389297]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře