Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyMotorola Moto 360: Úchvatné hodinky s Androidem půjdou do prodeje za necelých...

Motorola Moto 360: Úchvatné hodinky s Androidem půjdou do prodeje za necelých 7 000 Kč

Nejkrásnější chytré hodinky s Androidem se začnou prodávat na začátku července za cenu 249 eur, v přepočtu 6 850 Kč. Informoval o tom technologický web gsmarena.com.

Podle dosud zveřejněných snímků jsou Moto 360 opravdu elegantní hodinky klasických tvarů. V různých provedeních budou v prodeji od letošního léta. Zpočátku ale jen ve Spojených státech. Detaily výbavy jsou prozatím tajemstvím.

Z prvních informací víme, že se jedná o chytré hodinky s kulatým OLED displejem, které využívají novou platformu Android Wear a budou podporovat fitness funkce pro měření tělesného stavu. Tělo Moto 360 by mělo být vyrobeno z kvalitní oceli, stejně jako náramek, který ale může být i kožený a dostupný v několika barvách.

Nabíjení by mělo být obstaráváno bezdrátově, krásný design hodinek tak nebude hyzdit dobíjecí konektor. Nesetkáme se tu ani s fotoaparátem, jenž podle dřívějšího vyjádření tvůrců na hodinkách stejně nikdo nechce.

Kompletní specifikace Moto 360 bude odhalena na vývojářské konferenci Google I/O, která se koná 25. června. Nedlouho poté se hodinky začnou prodávat.

Moto

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

6 KOMENTÁŘE

  1. no, tak uvidíme jaká bude výdrž…. páč od hodinek čekám že něco vydrží (když ostatní za stejnou cenu vydrží běžet 2-5-i 15 let … bez nabíjení)

  2. Budu zaručeně jediný, ale design mě aspoň na renderech neuchvacuje. Působí to prostě jako průměrné hodinky. I Gear 2 mi přijde rozhodně zajímavější a formátem praktičtější. Ale jako technická zajímavost fajn.

  3. Někde se psalo ze výdrž bude týden na jedno nabití… To bych skousnul…

  4. Konečně chytré hodinky které vypadají jako hodinky. O tomhle bych vážně uvažoval… 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře