Motorola Moto 360: Úchvatné hodinky s Androidem půjdou do prodeje za necelých 7 000 Kč


Motorola Moto 360: Úchvatné hodinky s Androidem půjdou do prodeje za necelých 7 000 Kč

Nejkrásnější chytré hodinky s Androidem se začnou prodávat na začátku července za cenu 249 eur, v přepočtu 6 850 Kč. Informoval o tom technologický web gsmarena.com.

Podle dosud zveřejněných snímků jsou Moto 360 opravdu elegantní hodinky klasických tvarů. V různých provedeních budou v prodeji od letošního léta. Zpočátku ale jen ve Spojených státech. Detaily výbavy jsou prozatím tajemstvím.

Z prvních informací víme, že se jedná o chytré hodinky s kulatým OLED displejem, které využívají novou platformu Android Wear a budou podporovat fitness funkce pro měření tělesného stavu. Tělo Moto 360 by mělo být vyrobeno z kvalitní oceli, stejně jako náramek, který ale může být i kožený a dostupný v několika barvách.

Nabíjení by mělo být obstaráváno bezdrátově, krásný design hodinek tak nebude hyzdit dobíjecí konektor. Nesetkáme se tu ani s fotoaparátem, jenž podle dřívějšího vyjádření tvůrců na hodinkách stejně nikdo nechce.

Kompletní specifikace Moto 360 bude odhalena na vývojářské konferenci Google I/O, která se koná 25. června. Nedlouho poté se hodinky začnou prodávat.

Moto

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (6)


 1. jsemgogo

  Ty chci. Už aby byly v prodeji 🙂

 2. Tomáš Harmáček

  Opravdu pěkný,ale tipuju že podpora spojení s Windows Phone nebude žádná…škoda

 3. s3icc0

  no, tak uvidíme jaká bude výdrž…. páč od hodinek čekám že něco vydrží (když ostatní za stejnou cenu vydrží běžet 2-5-i 15 let … bez nabíjení)

 4. Mirek_

  Budu zaručeně jediný, ale design mě aspoň na renderech neuchvacuje. Působí to prostě jako průměrné hodinky. I Gear 2 mi přijde rozhodně zajímavější a formátem praktičtější. Ale jako technická zajímavost fajn.

 5. jsemgogo

  Někde se psalo ze výdrž bude týden na jedno nabití… To bych skousnul…

 6. Borec z horských úvalů

  Konečně chytré hodinky které vypadají jako hodinky. O tomhle bych vážně uvažoval… 🙂Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.