Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyMotorola Droid Razr HD: chytrá žiletka se skvělou výbavou

Motorola Droid Razr HD: chytrá žiletka se skvělou výbavou

Na webu se objevily další informace o připravovaném smartphonu Droid Razr HD od amerického výrobce Motorola, který oproti dnes prodávané variantě nabídne displej s jemným rozlišením a také velmi vysoký výkon.

O něj se postará SoC jednotka Snapdragon S4 s dvojicí jader typu Krait, které asistuje GPU část Adreno 225. V testu NenaMark2 připravovaná žiletka dosáhla výborného výsledku 59,1 bodu.

Zatím nebylo potvrzeno, jak velký displej telefon nabídne. Patrně ale bude mít úhlopříčku 4,5 palce a rozlišení 1196 (1280) × 720 pixel (84 bodů je vyhrazeno dotykovým ovládacím prvkům). Uživatelé pak mohou nejspíše počítat i s odolným ochranným sklem Gorilla.

Hlavní fotoaparát je třináctimegapixelový a poradí si i s Full HD videi při třiceti snímcích za sekundu. Navzdory nízké tloušťce má mít použitý akumulátor kapacitu 3100 mAh, což by na jeden dva perné pracovní dny mělo bohatě stačit.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře