Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyMotocyklová závodní hra SBK15 Official Mobile Game vyšla pro Windows Phone

Motocyklová závodní hra SBK15 Official Mobile Game vyšla pro Windows Phone

Na platformu Windows Phone právě dorazila oficiální závodní hra SBK15 Official Mobile Game. Jedná se o to nejlepší, co nám motocyklové závody na mobilech zatím nabídly. 

Okruhové závodění v SBK15 Official Mobile Game nabízí celkem 13 tratí a 27 jezdců, kteří sice nejsou licencovaní, ale fanoušci z jejich vzhledu a zkomolených jmen jednoduše poznají, které závodníky suplují. Dále se můžete těšit na 14 závodních týmů včetně Aprilia Racing, BMW Motorrad Italia, Kawasaki Racing, PATA Honda a Ducati Superbike (tyto názvy licenci mají), díky čemuž se do hry dostává i trochu autentičnosti.

Co se týká samotného závodění, fyzikální model je naprosto precizní, zatímco jízdní model stojí rozkročený mezi arkádovým závoděním a simulací. To znamená, že závodění není úplně hardcore, ale zároveň nemůžete počítat s tím, že vám při jízdě všechno projde. Pokud vám ale jízdní model nebude vyhovovat, můžete si ho ještě dále poupravit.

SBK15 Official Mobile Game je aktuálně k dispozici pro zařízení s Windows Phone. Během několika dní by měla následovat i verze pro iOS. Zajímavé je, že mezi těmito dvěma platformami bude možné sdílet své hráčské účty. To znamená, že pod jedním jménem si zahrajete jak na iPhonu, tak třeba i na Lumii. Verze pro Android nebyla potvrzena.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/SBK15/“/]

[appbox windowsphone 21dcd483-37dd-4e53-843e-6b10bfc210a5]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře