Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkymophie rozšiřuje sortiment pouzder pro iPhone 7 (Plus) s bezdrátovým nabíjením

mophie rozšiřuje sortiment pouzder pro iPhone 7 (Plus) s bezdrátovým nabíjením

Populární americký výrobce mophie představil pouzdro juice pack air pro iPhone 7 a juice pack air pro iPhone 7 Plus. Novinka poskytuje telefonům delší výdrž a spolehlivou ochranu, a navíc přináší i bezdrátové nabíjení.

Pouzdro juice pack air pro iPhone 7 se svou tenkou konstrukcí vyrovná dosavadním nejkompaktnějším pouzdrům řady juice pack a je vybaveno baterií s kapacitou 2 525 mAh. Stačí stisknout tlačítko a baterie zajistí celkem více než 27 hodin hovoru. Pouzdro juice pack air pro větší iPhone 7 Plus obsahuje baterii s kapacitou 2 420 mAh, která zajistí celkem více než 33 hodin hovoru.

Maximální úroveň ochrany iPhonů zajišťují pogumované podložky a vyvýšené rohy k ochraně displejů před poškozením při pádu a před poškrábáním. Pouzdro je navíc kompatibilní se standardem Qi a dalšími oblíbenými systémy bezdrátového nabíjení včetně těch, které jsou k dispozici na letištích, v restauracích, kavárnách a v poslední době i v interiérech několika modelů automobilů.

Užitečnou vychytávkou je také funkce Priority+, která zajišťuje zprostředkované nabíjení a synchronizaci, kdy se nejdříve nabije iPhone a následně baterie v pouzdru juice pack. O stavu úrovně nabití informují LED.

V České republice nové kryty nabízí obchod ithings.cz, kde je lze zakoupit za 2 159 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře