Monstrum mezi phablety: Wistron Tiger nabízí displej o velikosti 6,45 palce


Monstrum mezi phablety: Wistron Tiger nabízí displej o velikosti 6,45 palce

Na veletrhu Computex lze spatřit mobilní telefon se systémem Windows Phone od tchajwanského OEM výrobce Wistron. Má název Tiger, obrovský 6,45palcový displej a výkonné čtyřjádro Snapdragon 800.

Pod značkou Winstron se s ním v prodeji ale nesetkáme. Tato firma ho totiž bude nabízet jako referenční zařízení ostatním výrobcům hardwaru.

Winstron Tiger je velké pádlo, které nebude vhodné pro každou kapsu a už vůbec ne pro každou ruku. Navzdory velikosti je prý zařízení ale lehké a velmi tenké. Konstrukce je kovová, smartphone tak vydrží i hrubší zacházení. Na boční straně bohužel nenajdeme mechanické tlačítko spouště fotoaparátu, které by usnadnilo jeho používání.

Displej přerostlého smartphonu má Full HD rozlišení 1 080 × 1 920 pixelů a úhlopříčku 6,45 palce. Operační systém Windows Phone 8.1 má za úkol rozpohybovat Snapdragon 800 s taktem jader 2,3 GHz. O kapacitě RAM a dalších parametrech smartphonu redaktoři německého webu mobilegeeks.de nepíší.

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.