Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyMohlo by vás zajímat: iPhone 6 v porovnání s Galaxy S5

Mohlo by vás zajímat: iPhone 6 v porovnání s Galaxy S5 [fotografie]

O tom, že Apple letos zvětší displej svého mobilního telefonu, už si štěbetají i vrabci na střeše. Podívejte se, jak by nový iPhone 6 mohl vypadat vedle jednoho z nejlepších Androidů – Samsungu Galaxy S5.

Italský blog Macitynet.it uveřejnil zajímavé srovnání dvou fyzických maket. Jedna reprezentuje dosud nevydaný iPhone 6, který má mít displej s úhlopříčkou 4,7 palce a druhá 5,1palcový Galaxy S5.

Podle některých analyků bude nový iPhone vypadat právě tak, jak můžete vidět na obrázcích. Bude větší a tenčí než stávající topmodel 5S (podle dřívějších spekulací 6,5 – 7 mm). Pohodlnému držení v ruce pak napomohou zaoblené hrany.

Pokud se nestane nic neočekávaného, nový jablečný smartphone bude představen letos na podzim. Kromě nového designu a většího displeje se od něj také očekává, že přinese procesor A8 s vyšším výkonem a nižší energetickou náročností a vylepšený fotoaparát.

Byly byste rádi, kdyby iPhone 6 takto nakonec opravdu vypadal?

1 2 3Zdroj: MacRumors

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

9 KOMENTÁŘE

 1. Mobilní telefony nepřináší nic nového už nějakou dobu. Když vynechám to, že nové modely se liší akorát tím, že se předhání, kdo má větší RAM, kdo má S 801 nebo 804, popřípadě vnitřní úložnou paměť. Mobilní telefony mi nepřináší nic nového. Tudiž opět další zbytečnost, akorát to bude větší, ale nic nového to nepřinese, mezitím fanoušci applu, okamžitě budou měnit své „prcky“ za větší modely, protože to prostě bude udávat trend.
  Jak smutné.

  • Ano, zajisté budou měnit jen fanoušci Applu. Samsung zase zůstane neposkvrněn „hejtem“ a jakoukoli narážkou na prodejnost, protože je trend navážet se pouze do Applu.
   Jak smutné.

   • Trend navážet se do Apple je proto, že Iphone se kupuje ve více jak 50% kvůli Image a né kvůli potenciálu… Tom bude problém…

    • kdepak jsi k takovim cislum prisel? z tvich 2 znamich co maji apple ho ma jeden kvuli image,tipuji :))))))

   • Smutné je to, že Vás komentář nijak nesouvisí s tím mým. Já kritizoval pouze to, že mobilní telefony nějakou dobu nepřináší nic nového. Nový iPhone nepřinese nic nového krom toho, že bude větší a výkonnější, možná úspornější. To je vše, nic nového, žádný nový razantní design, žádné nové funkce, které tady ještě nejsou. A i přesto vše, budou majitelé iPhona kupovat tenhle model. Se Samsungem to nemá nic společného. Nekritizuji Apple, jenom konstatuji fakt.

 2. Alespoň stou maketou Iphonu mohly dát víc práce, se sklem místo plastu by to vypadalo hned líp a né jak nějákej levnej telefon

 3. Je to hnus a kdo tady pak kopíruje 😀 stejnak bude mít mobil vždy display uprostřed a čtyři strany, tak nevím co tu jabko pořád řeší…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře