Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyModern Combat 4: Zero Hour s úchvatnou grafikou ve slevě!

Modern Combat 4: Zero Hour s úchvatnou grafikou ve slevě!

Dobře se to hraje, hodně slušně ovládá a má to brilantní vizuální zpracování. Modern Combat s podtitulem Zero Hour patří bez diskuze k nejlepším FPS akcím pro mobilní zařízení. Pravda, jde o klasickou popcornovou válku proti terorismu, u které jde hlavně o to vypnout, ale kdo z nás přesně tohle někdy nepotřebuje.

Všichni elitní vojáci s Androidem a iOS nyní mají možnost stáhnout si poslední díl série Modern Combat za pouhých 19,50 korun. Informovali o tom vývojáři Gameloftu na oficiálním profilu na Facebooku.

Thrillerová akční střílečka obsahuje jak kampaň pro jednoho hráče, tak podporu multiplayeru, ve kterém přesnost střelby porovnáte s ostatními hráči z celého světa.

Pokud jste fanouškem stříleček z pohledu první osoby nebo jste prostě jen čekali, až Gameloft hru o něco zlevní, tak váš čas právě nadešel.

[appbox googleplay com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM&hl]

[appbox appstore id558433129]

Modern Combat 4 Zero HourZdroj: Facebook

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře