Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyMobily Nexus od Googlu si o sobě ve Švédsku myslí, že jsou...

Mobily Nexus od Googlu si o sobě ve Švédsku myslí, že jsou iPhony

Android 4.2 přinesl několik chybiček. Nejen že ho Google zapomněl pojmenovat a stále mu říká Jelly Bean nebo že v kalendáři zapomněl na posledních 31 dní v roce. To uživatelé ještě skousli, ale to, že Nexusy si při nastavení švédštiny o sobě myslí, že jsou iPhony, to možná už někteří nerozdýchají.

Nejnovější verze mobilního operačního systému Android je zatím dostupná pouze pro telefony Nexus 4 a Galaxy Nexus. Na uživatele, kteří na svém mobilu mají nastavenou švédštinu, při nastavení telefonu vyskočí varování: „WARNING! Any operator data charges may apply. The configuration of the iPhone can require significant network activity,“ ? ?Upozornění! Datové přenosy mohou být zpoplatněny. Nastavení iPhonu může vyžadovat připojení do sítě.“

V projektu Android Open Source Projectu byl prý vtipný bug opravený již v listopadu, do aktualizace se ale zatím nedostal, upozorňuje vlákno na serveru Reddit. Pokud vlastníte Nexus 4 či Galaxy Nexus a chcete se o chybě přesvědčit na vlastní oči, otevřete aplikaci /system/app/SetupWizard.apk.

Nexus

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře