Neděle, 30 června, 2024
DomůNovinkyMobilní telefony Apple iPhone se vrací do nabídky operátora O2

Mobilní telefony Apple iPhone se vrací do nabídky operátora O2

V nabídce O2 se od zítřka znovu objeví ikona mezi chytrými telefony: iPhone od společnosti Apple. Zájemci si tak v prodejní síti tohoto operátora i v online prodejně mohou pořídit jak špičkový iPhone 5S, tak i model iPhone 5C s různou velikostí paměti.

O2 se stává partnerem společnosti Apple pro distribuci telefonů iPhone a díky tomu může nabízet nové modely ve stejný den, kdy budou oficiálně dostupné v České republice.

„Nabídneme většinu dostupných modelů iPhone za jedny z nejlepších cen v České republice. Věříme, že zájemci o tyto přístroje z řad našich zákazníků zamíří právě k nám také vzhledem k tomu, že disponujeme širokou obchodní sítí,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel divize rezidentních zákazníků O2.

Nabídka Apple iPhone u O2:

iPhone 5S

  • 16 GB – šedá, stříbrná, zlatá16 800 Kč
  • 32 GB – šedá, stříbrná 19 920 Kč
  • 64 GB – šedá 21 840 Kč

iPhone 5C

  • 8 GB – bílá 11 520 Kč
  • 16 GB – bílá, modrá 13 920 Kč

Model iPhone 5c s 8 GB paměti je možné získat už za 480 Kč měsíčně. Zákazník přitom během dvouletého splácení nezaplatí ani o korunu víc, než je cena přístroje, tedy 11 520 korun. Na splátky bez navýšení ceny je od 27. června možné v O2 získat i všechny ostatní modely iPhone, zákazník se přitom může rozhodnout, zda chce svůj nový telefon splatit za 12 nebo 24 měsíců.

iphones

Zdroj: TZ O2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře