Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyMobilní telefon HTC One X se konečně dočkal aktualizace na Android 4.1...

Mobilní telefon HTC One X se konečně dočkal aktualizace na Android 4.1 Jelly Bean

Na konci listopadu, ale přeci! Společnost HTC zahájila distribuci operačního systému Android 4.1 Jelly Bean pro mobilní telefon One X. Kromě zrychlení systému uživatelé mohou počítat i s novou verzí rozhraní Sense. Aktualizace je v tuto chvíli dostupná pro modely s CID_038 a CID_044, tj.pro uživatele v Indii, Argentině, Velké Británii, Rusku, Dominikánské republice, Peru, Brazílii a Srí Lance. V dalších hodinách a dnech se ale jistě rozšíří do dalších zemí.

Aktualizační proces je rozdělen do dvou fází. Nejprve se stáhne a nainstaluje balíček o velikosti 1,6 MB, následně pak započne stahování hlavního souboru o velikosti 365 MB.

Dostupnost nového systému pro vaše zařízení můžete ověřit prostřednictvím nabídky Settings (Nastavení) > About (O zařízení) > Software updates (Aktualizace software) >Check now (Zkontrolovat nyní).

HTC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře