Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyMobile Data Usage: Mějte spotřebu dat pod kontrolou

Mobile Data Usage: Mějte spotřebu dat pod kontrolou

Ačkoliv mobilní operátoři za příznivé ceny nabízejí stále větší spotřebu dat, objem stahování jednotlivých aplikací je stále velmi aktuální. Pokud i vy máte vytyčenou hranici spotřeby dat, ve vašem věčném boji by vám mohla pomoci aplikace Mobile Data Usage.

V současné době má nástroj na spotřebu dat i samotný Android, ale Mobile Data Usage má přesto co nabídnout. Jeho hlavní předností je velmi pěkné moderní prostředí, ale také některé pokročilé možnosti.

Základem aplikace je objem stahových dat a to nejen skrze mobilní data, ale také přes WiFi. Samozřejmostí je potom sledování každé aplikace zvlášť a možnost zobrazování informací do vybraných grafů. Tímto způsobem můžete rychle odhalit datově náročné aplikace a svému účtu za mobilní služby tak podstatně odlehčit.

Mezi pokročilé funkce patří možnost nastavení datového plánu, díky němuž budete upozorněni při překročení určité hranice stahovaných dat. Další pokročilé funkce do aplikace prý přibudou co nevidět, ale tato aplikace stojí za to už teď.

Mobile Data Usage je k dispozici pro Android a to zcela zdarma.

[appbox googleplay com.gibli.android.datausage]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/mob-usage/“/]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře