Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyMobil s prohnutým displejem LG G Flex se začne prodávat 12. listopadu

Mobil s prohnutým displejem LG G Flex se začne prodávat 12. listopadu

Společnost LG zveřejnila datum zahájení prodeje svého smartphonu G Flex, zatím však pouze pro Jižní Koreu. Mobil, jehož největší zvláštností je obrovský prohnutý displej, se zde začne prodávat 12. listopadu, tedy už příští úterý.

Zatímco Samsung prohnul svůj model Galaxy Round příčně, tak LG svoji novinku prohnulo podélně. Použitý dotykový displej má úhlopříčku šest palců. Rozlišení ale není Full HD, jak byste možná čekali, nýbrž pouze HD 720 × 1280 obrazových bodů.

Nové LG není vzhledem k obrovské zobrazovací ploše žádný drobeček. Jeho rozměry jsou 160,5 × 81,6 × 7,6 – 8,7 milimetru. Hmotnost telefonu je 177 gramech.

Smartphone používá velmi výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB RAM a Android 4.2.2 Jelly Bean. Uživatelská paměť nabízí kapacitu 32 GB.

Hlavní fotoaparát má rozlišení třináct megapixelů, přední fotoaparát pak 2,1 megapixelu. Prohnutá baterie je použita v solidní kapacitě 3500 mAh.

LG plánuje se smartphonem G Flex také vstup na mezinárodní scénu, na rozdíl od Samsungu a jeho modelu Galaxy Round, kde ho chce spotřebitelům dle svých slov nabídnout „co nejdříve“.

Doporučená cena telefonu je zatím neznámá.

gsmarena_001 (1)Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře