Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyMobil od ČEZ snižuje ceny internetu na polovinu

Mobil od ČEZ snižuje ceny internetu na polovinu

Mobil od ČEZ přichází s jarní nabídkou, díky které zákazníci za mobilní data ušetří oproti běžným cenám 30 až 60 procent. Další slevy mohou získat při objednání hlasových služeb přes internet.

Nová akce se týká především tarifů. Za 170 korun měsíčně můžete získat 50 volných minut na telefonování a 100 MB na internet. V případě kombinace 250 minut a 250 MB dat si operátor řekne o 380 Kč. K dispozici jsou i další balíčky.

Důležité také je, že pokud se objem dat vyčerpá, zákazník nepřijde o své připojení. Virtuál jim přístup na internet nepřeruší, nýbrž připojení jen zpomalí. Pokud zákazníkovi pomalejší rychlost přestane vyhovovat, může se sám rozhodnout, zda si další data dokoupí.

Ani tím ale přehled jarních novinek u Mobilu od ČEZ nekončí. Noví zákazníci, kteří si objednají hlasové služby na internetových stránkách ČEZ, v mobilní aplikaci ČEZ on-line nebo v prodejnách ČEZ POINT, získají na prvních 6 měsíců slevu mezi 10 a 20 %.

Obě akční nabídky je možné využít do 31. května.

mobil

Zdroj: ČEZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře