Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyMMORPG Order & Chaos 2 přichází na mobily s iOS, Androidem i...

MMORPG Order & Chaos 2 přichází na mobily s iOS, Androidem i Windows Phone

Máte rádi MMORPG, v nichž objevujete nádherné a tajemstvími opředené světy s kamarády, či zcela neznámými hráči? Potom nastal váš šťastný den. Do obchodů s aplikacemi se dostalo pokračování jednoho z nejlepších mobilních MMORPG.

Hra se jmenuje Order & Chaos 2 (s podtitulem Redemption na Androidu a iOS) a opět nabízí hromadu kratochvílí ve fantasy prostřední, které je nyní ještě rozsáhlejší nežli kdy předtím. Tvůrci z Gameloftu uvádí, že se jedná o jednu z nejrozsáhlejších her svého druhu a my nemáme důvod jim nevěřit.

Každé dobré MMORPG samozřejmě stojí na tvorbě postavy a Order & Chaos 2 z tohoto zajetého koloritu nijak zvlášť nevybočuje. K dispozici je 5 herních tříd a 5 zajímavých ras, což je doplněno ještě bohatým craftovacím a upgradovacím systémem. Díky nim můžete svou postavu vybavit unikátním brněním, nebo nebezpečnou zbraní.

Vedle prozkoumávání bohatého světa a zabíjení nebezpečných příšer se můžete pustit i do živých protihráčů v PvP soubojích a to jak ve vyhrazených instancích, tak i v rychlých duelech. Mezi další kratochvíle patří i obchodování, vybíjení dungeonů, denní výzvy a hromady dalších věcí. Zkrátka a dobře, pokud jste MMORPG pozitivní, tuhle hru byste měli alespoň zkusit.

Order & Chaos 2 je k dispozici pro Android, iOS i WP. Z příslušných obchodů s aplikacemi si ji můžete stáhnout zdarma.

[appbox googleplay com.gameloft.android.ANMP.GloftO2HM]

[appbox appstore 984394908]

[appbox windowsstore appid 9nblggh34b0t]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře