Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinky Mistrovství světa v hokeji 2013 na vašem Androidu a iPhonu

Mistrovství světa v hokeji 2013 na vašem Androidu a iPhonu

Přinášíme vám tip na zajímavou aplikaci, která udělá radost všem fanouškům sportu, konkrétně hokeje. Dnes dojde k zahájení mistrovství světa v ledním hokeji. Český tým má velké ambice a mohl by hrát o medaile. Díky oficiální aplikaci o nic důležitého nepřijdete, pokud zrovna nebudete sedět u televizní obrazovky.

V oficiální aplikaci, kterou všem příznivců hokeje přináší Mezinárodní hokejová federace (International Ice Hockey Federation, zkratka IIHF) a hlavní sponzor, firma Škoda, najdete přehledně všechny informace o probíhajícím mistrovství, od programu šampionátu přes statistiky jednotlivých hráčů a týmů, aktuální výsledky nebo fotografie hráčů.

Doslova parádní je, že si můžete u vámi zvolených zápasů (například u dnešního zápasu našich s Běloruskem), nastavit oznamování, kdy dojde k jejich zahájení nebo vstřelení gólů formou notifikací.

Stahujte:

hokej

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře