Mírné zklamání, nákup nové Nokie 3310 se prodraží


Mírné zklamání, nákup nové Nokie 3310 se prodraží

Původně se Nokia 3310 měla v Evropě prodávat za 49 eur, tedy něco málo přes 1300 Kč. Krátce před oficiálním zahájením prodeje však cena telefonu o něco málo stoupla. Případní zájemci tak za novinku zaplatí zhruba 300 korun navíc. Výrobce svůj krok odůvodňuje enormním zájmem ze strany uživatelů.

Znovuzrození jednoho z nejprodávanějších tlačítkových telefonů v historii se uskutečnilo na únorovém veletrhu MWC. Oproti původnímu modelu nová Nokia přináší nejen barevný displej a svěžejší design, ale na dnešní poměry také neskutečnou 22 hodinovou výdrž baterie při telefonování a až měsíc výdrže ve standby režimu.

Podle neoficiálních informací se Nokia 3310 v Česku začne prodávat v květnu. Možné je však i to, že se telefonu na pultech obchodů dočkáme až v červenci. Napovídá tomu pohled do katalogu Heureka.cz.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Mírné zklamání, nákup nové Nokie 3310 se prodraží


  1. travex

    Co je na tomhle fujtajblíku svěžího? Pamatuji stejně hnusné telefony před mnoha lety. Nová 3310 není ani retro, ani moderní tlačítkový telefon. Mluvím samozřejmě o designu. Všechno kolem tohohle krámu je jen přehypovaný humbuk.
    Poslední dobrý tlačítkový telefon byla E51. Pak už nic. Leží mě v šuplíku a když se nikdo nedívá rád se s ní mazlím 🙂Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.