Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyMírné zklamání, nákup nové Nokie 3310 se prodraží

Mírné zklamání, nákup nové Nokie 3310 se prodraží

Původně se Nokia 3310 měla v Evropě prodávat za 49 eur, tedy něco málo přes 1300 Kč. Krátce před oficiálním zahájením prodeje však cena telefonu o něco málo stoupla. Případní zájemci tak za novinku zaplatí zhruba 300 korun navíc. Výrobce svůj krok odůvodňuje enormním zájmem ze strany uživatelů.

Znovuzrození jednoho z nejprodávanějších tlačítkových telefonů v historii se uskutečnilo na únorovém veletrhu MWC. Oproti původnímu modelu nová Nokia přináší nejen barevný displej a svěžejší design, ale na dnešní poměry také neskutečnou 22 hodinovou výdrž baterie při telefonování a až měsíc výdrže ve standby režimu.

Podle neoficiálních informací se Nokia 3310 v Česku začne prodávat v květnu. Možné je však i to, že se telefonu na pultech obchodů dočkáme až v červenci. Napovídá tomu pohled do katalogu Heureka.cz.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Co je na tomhle fujtajblíku svěžího? Pamatuji stejně hnusné telefony před mnoha lety. Nová 3310 není ani retro, ani moderní tlačítkový telefon. Mluvím samozřejmě o designu. Všechno kolem tohohle krámu je jen přehypovaný humbuk.
    Poslední dobrý tlačítkový telefon byla E51. Pak už nic. Leží mě v šuplíku a když se nikdo nedívá rád se s ní mazlím 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře