Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyMinimalistická logická hra Prune dorazila také na Android

Minimalistická logická hra Prune dorazila také na Android

Nevšední „oslava stromů“ dorazila z iOS také na Android. Budete v ní obdělávat stromy tak, aby rostly do všech možných stran. 

Tvůrce hry Joel McDonald po vydání Prune pro iOS avizoval, že hra se na ostatní herní platformy dostane pouze v případě, že na iOS sklidí úspěch. To se také stalo, hra zaznamenala sta tisíce stažení a také zajímavý finanční zisk, takže hráči se nyní mohou radovat. Tedy alespoň pokud v kapse nosí Android ve verzi 2.3.3 a vyšší.

Pokud jste o Prune nečetli v naší předchozí novince, potom vězte, že se jedná o minimalistickou logickou hru s nevšedním grafickým stylem, v níž se za pochodu snažíte dávat fazónu větvím stromů, aby rostly, jak potřebujete. Stromy, respektive bonsaje se ve hře snažíte vytáhnout za sluncem, nebo například na povrch země, případně se s nimi pokoušíte obejít některé překážky a to dost často i ty pohyblivé. Ačkoliv první levely jsou spíše relaxační, později přijde i trošku obtížnější prověření vašich dovedností. Výhodou je, že levely můžete třeba i obejít, díky čemuž vás hra nefrustruje.

Jak už bylo řečeno na začátku, Prune je k dispozici pro Android a iOS a to za cenu něco málo přes 100 korun.

[appbox googleplay com.Polyculture.Prune]

[appbox appstore 972319818]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře