Mimicker Alarm: Geniální budík od Microsoftu, který budete nenávidět!


Mimicker Alarm: Geniální budík od Microsoftu, který budete nenávidět!

Se vstáváním mívá problémy spousta lidí. Proto se množí důmyslné projekty, jako například podložky k posteli, na něž musíte ráno stoupnout, jinak pořád zvoní. Další z řady takových projektů přitom pochází od samotného Microsoftu. Jedná se o aplikaci Mimicker Alarm.

Mimicker Alarm, který pochází z experimentální laboratoře Microsoft Project Oxford, funguje velmi zajímavě. Abyste vypnuli jeho alarm, budete si muset zahrát jednu ze tří her – udělej výraz, najdi barvu nebo jazykovou přesmyčku.

Minihra „Udělej výraz“ vyžaduje, abyste se zatvářili tak, jak vám budík řekne (například se zamračili, zasmáli atd.). V Minihře „Najdi barvu“ budete muset do 30 sekund najít a vyfotit předmět, který má požadovanou barvu. A nakonec „Jazyková přesmyčka“ vás vyzve, abyste přečetli složitou větu. Bohužel tato věta je v angličtině a aplikace navíc na čtení reaguje velmi citlivě, takže v našich končinách tuto minihru moc nevyužijeme. Zbylé dvě jsou ovšem docela použitelné, takže pokud máte problémy se vstáváním, určitě tento budík zkuste!

Mimicker Alarm
Mimicker Alarm
Cena: Zdarma

microsoft_mimicker_alarm_ico-729x478

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.