Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkyMicrosoft začal prodávat anti-Google hrnečky a trička, sklízí zatím ale jen posměch

Microsoft začal prodávat anti-Google hrnečky a trička, sklízí zatím ale jen posměch

Poslední počin americké společnosti Microsoft, která prostřednictvím svého internetového obchodu začala prodávat trička, čepice a hrnečky zesměšňující Google, budí na internetu spíše posměch než obdiv.

Microsoft se prostřednictvím kampaně Scroogled už několik měsíců snaží uživatele přesvědčit o tom, že praktiky a služby Google jsou špatné a nebezpečné.

V uplynulých dnech dokonce zřídil ve svém e-shopu jednu novou sekci, kde se výhradně věnuje prodeji anti-Google příslušenství.

Triko s nápisem „keep calm while we steal your data“ (buďte v klidu, zatímco my krademe vaše data“) si můžete zakoupit za 12 dolarů, v přepočtu 240 korun. Hrníček přijde na 8 dolarů a kšiltovka na 15 dolarů.

Máte zájem?

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/msgoogle/“/]

Zdroj: Microsoft

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Ako keby Microsoft nič také nerobil v dnešnej dobe to robí skoro každá firma a tie informácie sa používajú iba na marketing a navrhovanie reklám a produktov…Ako sa hovorí „Zlodej kričí chyťte zlodeja.“Beriem to tak že MS chce na seba upozorniť a potom prídu s nejakým revolučný riešením za „revolučnú“ cenu, ktorú by mal každý pre svoj dobrý(a prázdnu peňaženku) pocit zaplatiť

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře