Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyMicrosoft vylepší Skype pro smartphony o skupinové videohovory

Microsoft vylepší Skype pro smartphony o skupinové videohovory

Microsoft si připomíná desáté výročí od představení videohovorů v messengeru Skype a při této příležitosti oznámil jednu důležitou novinku. V nadcházejících týdnech se majitelé chytrých telefonů a tabletů dočkají bezplatných skupinových videohovorů. Nová funkce bude dostupná pro systém Windows 10 Mobile, ale i pro konkurenční platformy Android a iOS.

Konkrétní datum, kdy k vypuštění nových mobilních aplikací dojde, nezaznělo. Zájemci si však mohou skupinové videohovory vyzkoušet v předstihu. Stačí jen, aby se přihlásili přes registrační formulář na stránkách služby.

Americká firma dnes také zveřejnila několik zajímavých statistik. Podle zástupců firmy Skype používá zhruba 750 milionů lidí po celém světě a za uplynulých 10 let existence aplikace byly bezplatně provolány už téměř dva triliony minut.

Video:


Skype-10-years-of-video-calling-infographic

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře