Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyMicrosoft rozšířil testovací balíčky Windows 10, pravděpodobně na všechny Lumie

Microsoft rozšířil testovací balíčky Windows 10, pravděpodobně na všechny Lumie

Pokud vlastníte mobilní telefon z rodiny Lumia, určitě Vás v poslední době minula informace o blížící se akutalizaci na Windows 10, kterou by měly dostat všechny telefony disponující systémem Windows 8 a 8.1. Již nyní však lze dostat Windows 10 do většiny Lumií.

Společnost Microsoft na počátku tohoto roku ukázala nový Windows 10, který momentálně vyvíjí. S vývojem také umožnila přístup do programu Insider, který Vám umožní nainstalovat si nový Windows na Váš telefon. Podpora telefonů byla donedávna značně omezená, což bránilo velké části uživatelů si nový systém nainstalovat.

Toto omezení nicméně v poslední době pravděpodobně vymizelo, neboť Microsoft rozšířil podporu zařízení. Pokud jste již zaregistrováni v Insider programu a máte staženou aplikaci Windows Insider v telefonu, zkuste ji zapnout a nechat vyhledat balíčky pro Váš telefon.

Osobně se na mé Lumii 520, která není žádný výkonnostní zázrak, balíčky nalézt podařilo a aktualizaci se mi povedlo nainstalovat pomocí programu Insider Fast, který Vám bude doručovat každou novou verzi Windows 10. Jakmile potvrdíte typ aktualizací, telefon se zrestartuje a Váš telefon by měl nalézt aktualizaci na Windows 10.

Windows-Phone-10-evidenza

Další články

4 KOMENTÁŘE

    • Dobrý den,
      HTC bohužel Developer Preview balíčky nedostane, nicméně lze počítat s tím, že těsně před vydáním nalezneme W10 balíčky i pro modely od této značky.

    • Dobrý den,
      co se týče mé Lumie 520, na které Win10 testuji, tak jsem nepocítil žádný problém se SIM. Lze tedy říci, že problémy se SIM (pokud nějaké byly), byly vyřešeny.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře