Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyMicrosoft oficiálně uvedl na trh kancelářský balík Office 2016

Microsoft oficiálně uvedl na trh kancelářský balík Office 2016

Od včerejšího dne mohou předplatitelé Office 365 začít stahovat nové aplikace Office 2016 jako součást jejich předplatného. Automatické aktualizace se začnou postupně uvolňovat předplatitelům z řad spotřebitelů a malých firem v průběhu následujícího měsíce, komerčním zákazníkům pak začátkem příštího roku. Office 2016 je také k dispozici v podobě nákupu krabicových licencí jak pro PC, tak pro počítače Mac.

„Způsob, jak lidé pracují, se dramaticky změnil. To je důvodem, proč Microsoft nadále pokračuje v posouvání úrovně produktivních nástrojů a obchodních procesů pro tento nový svět „mobile-first, cloud-first“. Tyto nejnovější inovace představují další posun v transformaci samostatných Office aplikací k provázanému řešení aplikací a služeb přizpůsobených novému stylu práce a týmové spolupráce,“ říká Satya Nadella CEO Microsoftu.

S předplatným pro Office 365 získají zákazníci přístup k nejaktuálnějším desktopovým aplikacím určeným pro použití napříč všemi jejich zařízeními. To vše v kombinaci s neustále se rozvíjející sadou spotřebitelských a komerčních služeb, jako je například online úložiště OneDrive, Skype pro firmy, Delve, Yammer a další firemní bezpečnostní funkce.

Office 2016 jsou stvořeny pro týmovou spolupráci

Co-authoring je nyní součástí desktopových aplikací Word, PowerPoint a OneNote, včetně psaní v reálném čase v aplikaci Word, jež umožňuje ihned vidět změny provedené ostatními.

Integrace aplikace Skype, která je přímou součástí desktopových aplikací, umožňuje psát rychlé zprávy (IM), sdílet obrazovku, začít hovor či video chat přímo z otevřeného dokumentu.

Funkce Office 365 Groups je nyní přímou součástí desktopové aplikace Office 2016 a je dostupná na vašem oblíbeném mobilním zařízení prostřednictvím aplikace Outlook Groups.

Požadavky

Nové aplikace Office 2016 jsou dostupné ve 40 jazycích a vyžadují systém Windows 7 nebo vyšší.

microsoft-office-2013

Zdroj: Microsoft

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře