Sobota, 25 června, 2022
DomůNovinkyMějte Éčka pod kontrolou, stáhněte si NutriAtlas pro Android a iOS

Mějte Éčka pod kontrolou, stáhněte si NutriAtlas pro Android a iOS

Aplikace pro každého příznivce zdravého životního stylu! Zjistěte co znamená každé Éčko. Naskenujte si čárový kód potraviny a hned víte co obsahuje. Pro inspiraci si najděte zdravý recept a připravte si lístek na další nákup.

S aplikací NutriAtlas budete mít vždy po ruce detailní informace o Éčkách včetně označení jejich nebezpečnosti. Nechybí zde ani důležitá databáze potravin, která obsahuje přes 13 000 položek včetně fotografií, složení a nutričních informací.

Potraviny můžete vyhledávat podle názvu nebo naskenováním jejich čárového EAN kódu. Pomocí NutriAtlasu můžete sami přidávat další nové potraviny nebo existující potraviny hodnotit.

V aplikaci najdete i funkci Zdravé recepty. Jednoduše si můžete vyhledat recept, který bude nejen zdravý, ale také si na něm pochutnáte. A vytvářet můžete také seznam na nákup na webu nebo v mobilu.

Výhodou toho je, že v obchodě budete hned vědět co koupit a hned si to také odškrtnete na displeji svého telefonu.

The app was not found in the store. 🙁
‎FÉR potravina
‎FÉR potravina
Vývojář: Apps Dev Team s.r.o.
Cena: Zdarma+
FÉR potravina
FÉR potravina
Vývojář: Apps Dev Team s.r.o.
Cena: Zdarma
The app was not found in the store. 🙁

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/nutriatlas/“/]

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře