Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyMax Payne pro Android nakonec bude, uvedení je plánováno na 14. června

Max Payne pro Android nakonec bude, uvedení je plánováno na 14. června

Herní vydavatelství Rockstar právě potvrdilo datum uvedení očekávané střílečky Max Payne pro Android. V Google Play se hra objeví 14. června, tedy již tento čtvrtek. Jste připraveni na drsný příběh a řadu přestřelek, které mají šmrnc?

Pojďme se nyní podívat na to, s jakými Android zařízeními je hra kompatibilní. Max Payne bude dostupný na smartphony Motorola Razr, Razr Maxx, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola DROID BIONIC, HTC Rezound, One X, One S, EVO 3D, Sensation, Droid Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S a Sony Walkman Z Series Media Player.

V případě multimediálních tabletů si pak zahrajete na Aceru Iconia, Asusu Eee Pad Transformer, Asusu Eee Pad Transformer Prime, Dellu Streak 7, LG Optimus Padu, Medion Lifetabu, Motorole Xoom, Samsungu Galaxy Tab 8.9/10.1, Sony Tabletu S, Sony Tabletu P, Toshibě Thrive a HTC Flyeru a Jetstreamu.

Max Payne: odkaz pro stažení pro iOS

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře