Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyMáte rozbitý displej na chytrém telefonu? Nezoufejte!

Máte rozbitý displej na chytrém telefonu? Nezoufejte!

Doba nerozbitných a bytelných telefonů je nenávratně pryč. Přístroj, který dříve sloužil hlavně ke komunikaci s blízkými, se v současné době stal nepostradatelným pomocníkem nejen při práci, ale i při studiu a zábavě. Nejnovější technologie vyžadují maximum výkonu na minimum prostoru. S tím ale přibývá požadavků na naši pozornost a opatrnost při snaze telefon neponičit.

Známe to všichni. Tvrdý pád ze schodů či nepřesně mířený hod při hádce s protějškem nejednou zapříčinil, že se z našeho úzkostně opečovávaného smartphonu stalo poslepované cosi, co funguje jen za určitých okolností a při jasně daném pohybu palcem, který má do elegance daleko.

Rychlým pomocníkem, jak udržet telefon pohromadě, se často stává lepící páska, náplast či lak na nehty. Co si ale budeme nalhávat, námi umně vyspravený displej pak nezachrání sebehezčí pouzdro. V situacích, kdy naše dovednosti nestačí, je na čase ustoupit a svěřit telefon do rukou odborníků. Jelikož ale formulář na reklamace zcela jistě neobsahuje kolonku „olšové ruce“, dá se předpokládat, že u výrobce bez značné finanční podpory neuspějeme.

Tento nedostatek si naštěstí neuvědomujeme pouze my. V současnosti najdeme po celé republice nezávislé servisy, které poskytují nadstandardní služby. Samozřejmostí je dostupnost sedm dní v týdnu, možnost expresní opravy a poměrně nízká cenová relace. Mezi takové patří i iLoveServis, který díky svému přístupu k zákazníkům zaujal během krátké doby přední příčky mezi poskytovateli těchto služeb. „Nedávno mi nešťastnou náhodou praskl displej na iPhonu, z čehož jsem byla kvůli nedostatku možností, jak si přivydělat, značně zoufalá. Nicméně s výměnou skla, nikoliv displeje, jsem se pohodlně vešla do rozpočtu, a celá akce navíc zabrala pouhý okamžik.“ uvedla studentka vysoké školy Kristýna Hliňáková.

Díky revolučnímu vakuovému lepení, kdy se mění pouze sklo displeje a LCD zůstává nedotčeno, nás oprava přijde na minimum a máme jistotu, že sklo vydrží minimálně to, co u originálních modelů. iLoveServis garantuje možnost vrácení peněz v případě nespokojenosti, výměnu skla do patnácti minut a pokud se v místě našeho bydliště nenachází žádná pobočka, není problém se domluvit s kurýrem, který telefon vyzvedne.

S klidem tedy můžeme přenechat opravu profesionálům a věnovat se činnostem, které nejsou mimo naše možnosti.

broken-iphone_500

Zdroj: tiskova zprava

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře