Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyMáte rádi klasiku? Stáhněte si zdarma album The Sound of Yo-Yo Ma

Máte rádi klasiku? Stáhněte si zdarma album The Sound of Yo-Yo Ma

Google si pro nás znovu přichystal příjemné překvapení v podobě kvalitní muziky zdarma ve službě Play Music. Tentokrát nabízí volně ke stažení jedno moc pěkné album amerického orchestrálního skladatele a nejlepšího violoncellisty planety Yo-Yo My.

Album The Sound of Yo-Yo Ma obsahuje celkem osm skladeb. Najdeme mezi nimi například populární klasiku Ave Maria od Johanna Sebastiana Bacha, Largo from Winter od A. Vivaldiho či Méditation (Thaïs) od Julese Masseneta.

Hudební kolekci získáte velmi jednoduše. Přejděte do obchodu Play, zvolte sekci Hudba (Music) a posuňte stránku trochu dolů, kde uvidíte sekci Best of Classical a náhled alba The Sound of Yo-Yo Ma (Google Play Exclusive).

Poté stačí jen několikrát kliknout a po ověření vašeho účtu už se můžete oddávat ničím nerušenému poslechu. Pro přidání alba do knihovny můžete využít i tento odkaz.

22

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. LOL prej Eva Maria 😀 😀 vy jste teda znalci klasické hudby koukám 😀

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře