Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyMáte rádi dinosaury? Zahrajte si hru Jurassic World: The Game!

Máte rádi dinosaury? Zahrajte si hru Jurassic World: The Game!

Patříte mezi fanoušky dinosaurů? Potřebujete si zkrátit čas při čekání na film Jurassic World, který se do kin dostane 12. června? Zabavte se u hry Jurassic World: The Game!

Jurassic World: The Game je free-to-play strategická hra, která vyšla exkluzivně pro platformu iOS. Vaším hlavním úkolem v ní bude zvelebovat park, nakupovat nové, neokoukané dinosaury a ekonomicky prospívat. Potřebné suroviny a peníze na chod dino-zoologické dostáváte při taktických soubojích s jinými dinosaury, sběrem surovin z aktivních dinosauřích výběhů a samozřejmě také za chov a prodej mladých zvířat.

Sympatické je, že hra přichází s nádhernou grafikou, takže si každého tvora vychutnáte i vizuálně. Pakliže dobře rozumíte anglickému jazyku, potěší vás i příběh, který v některých momentech příjemně opodstatní vaše snažení.

Jurassic World: The Game si můžete zdarma stáhnout z App Store. Verze pro Android a Windows Phone zatím k dispozici není a možná ani nebude. Kdyby se něco změnilo, dáme vám vědět.

[appbox appstore 791211390]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře