Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyMáte peněz jako želez? Vydražte si oběd s Timem Cookem!

Máte peněz jako želez? Vydražte si oběd s Timem Cookem!

Generální ředitel společnosti Apple Tim Cook dal do dražby polední gáblík se svou maličkostí. Za oběd pro celkem dvě osoby (tedy včetně kamaráda, přítelkyně nebo například manželky) byste si měli připravit stovky tisíc dolarů.

V ceně obědu je přibližně hodinové posezení s Timem Cookem a také samotné jídlo. V ceně naopak nejsou zahrnuty náklady na cestu a ubytování. Koupí obědu se zájemce zavazuje k tomu, že před posezením absolvuje bezpečnostní prohlídku.

Vyvolávací cena obědu s Timem Cookem byla 37 500 dolarů. Aktuální cena obědu je 165 000 dolarů. Jelikož se minulý rok vyšplhala cena tohoto samého obědu na rovných 610 tisíc dolarů, dá se předpokládat, že i tento rok se ještě o pár set tisíc zvýší.

Dražba oběda s Timem Cookem je součástí charitativní akce. Všechny vybrané peníze poputují na podporu organizace Robert F. Kennedy Human Rights, která bojuje za lidská práva. Pokud byste se do aukce chtěli zapojit také, stačí navštívit stránku Charitybuzz.

tim-cook-donates-his-fortune-charity

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře